Nabízíme

Osobní lekce

Osobní lekce jsou pro ty, kteří mají zájem o individuální přístup, nebo mají akutní problém.

Po vstupním rozhovoru provedeme diagnostiku vašeho těla a zaměříme se přímo na konkrétní problém. Jelikož se budeme po celou dobu cvičení věnovat pouze vám a vašemu tělu, výsledek cvičení se dostaví mnohem rychleji.

Ceník

Soukromé lekce pro více osob

Jste-li skupinka dvou a více osob, chcete pravidělně cvičit, ale nevyhovuje vám skupinová lekce, pak je pro vás soukromá hodina to pravé. Všichni budete začínat od základů a postupně se spolu zlepšovat.

Ceník

Skupinové lekce

Skupinové lekce můžete navštívit během týdne, podle aktuálního rozvrhu. Na skupinových lekcích budete rozvíjet a zlepšovat své držení těla, odstraňovat bolesti zad, kloubů a končetin a to za pomocí vlastního těla, nebo dané pomůcky.

Rozvrh pohybového studia

Uzavřené kurzy

Nedonutíte se cvičit pravidelně, nebo docházet na otevřené skupinové lekce? Pak se přihlaste na některý z našich nabízených kurzů. Probíhají pravidelně v danný čas a každý je zaměřen na jinou problematiku lidského těla.

Nabízíme kurzy zaměřené na:

Tělo jako celek, Pánevní dno, Cvičení po porodu, Chodidlo a páteř, Správné zapojení CORE, Cvičení s pomůckami apod..

Aktuální kurzy

Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ / BAŇKOVÁNÍ / LÁVOVÉ KAMENY / MASÁŽ DEKOLTU LÁVOVÝMI KAMENY / INDICKÁ MASÁŽ HLAVY / MASÁŽ PLOSKY NOHY

Ceník

Pohybové pobyty

Chcete si zpestřit víkendový pobyt cvičením a masážemi? S námi máte možnost odjet na dovolenou, odpočinout si a zároveň si protáhnout tělo. Nabízíme pobyty, kde budete uvolňovat záda, bolesti hlavy, pracovat s chodidlem, nebo si zajít na masáž, a to několikrát denně. Odjíždět budete odpočatí a plní energie do dalšího týdne.

Aktuální nabídka pobytů